Pro koho je dárek?

Typ dárku

Příležitost

<< seznam článků

Dárkový tip: digitální fotorámeček

Přidáno 10.08.2011

Digitální fotorámečky mohou posloužit jako super dárek pro všechny, kteří si rádi prohlíží fotky a kteří se zrovna vrátili z dovolené – ať už od moře, z hor, z chaty nebo odkudkoliv. Jestliže máte fotky v digitální podobě, například v mobilu nebo ve fotoaparátu, není problém si tyto fotky překopírovat do digitálního rámečku a moct si tak prohlížet fotky neustále.

Pár slov o rámečku

Digitální fotorámeček bývá obvykle malý, úhlopříčka displeje bývá nejčastěji v rozmezí 7-8 palců. S takovouto velikostí se Vám fotorámeček určitě vejde na pracovní stůl, kde je také jeho nejčastější umístění. Následné nakopírování fotek je záležitost několika minut a v případě, že si s tím nebudete vědět rady, tak Vám určitě někdo z okolí poradí, není to nic složitého. Digitální fotorámeček se nabíjí klasickou nabíječkou, podobně jako třeba mobilní telefon.

Pro koho je rámeček vhodný dárek?

Digitální fotorámeček je super dárek pro všechny, kterým chcete udělat radost tím, že jim darujete výhled na jejich zážitky z dovolené přímo na jejich pracovní stůl. Zároveň to může být i vhodný dárek pro seniory, například pro babičku nebo pro dědu, když tam můžete ještě před darováním nakopírovat několik fotek ze společných cest nebo fotek vnoučat a podobně. Jedná se tedy o praktický a zároveň i trošku zážitkový dárek, který bude kladně ohodnocen. Kvůli své ceně (která se pohybuje nejčastěji okolo 1-2 tisíc Kč je to dárek vhodný spíše na Vánoce nebo na narozeniny.

Komentáře k článku:

Originální nápady na dárky, dárečky k narozeninám, tipy na dárkové poukazy pro muže i ženy, dárkové koše, články popisující dárkové předměty - to je jen tak namátkou z obsahu našich stránek. Všechny dárky jsou ručně vybírány a tříděny tak, aby přehled byl maximálně srozumitelný a každý zde našel inspiraci a tip na super dárek dle svých preferencí. Vybírat nevšední a neobvyklý dárek nemusí trvat dlouho. K dárku přidejte i originální přání.