1

Téma: můjDÁREČEK.cz

Dobrý den

Rád bych představil svůj projekt

můj|DÁREČEK
http://www.mujdarecek.cz

Jedná se o službu, kde si uživatelé vytvoří vlastní seznam přání všeho co by jim udělalo radost třeba k narozeninám, k Vánocům a zároveň zjískají přehled o tom, co si přejí jejich blízcí, takže každý dostane to, co si skutečně přeje.

Uživatelé se mezi sebou mohou tzv.přátelit a tím tomu druhému zpřístupní informace o tom, co si přeje. Přání přátelů je barevně odlišeno a je u něj ikonka toho, kdo si ho přeje. V detailu přáníčka se u přítele objeví možnost "koupím", kterou se dá najevo ostatním jeho přátelům, že o toto přáníčko se již někdo stará, aby se stejných přání nesešlo více. Uživatel samotný se to nedozví, aby bylo zachováno překvapení z dárečku.

Nepřihlášený uživatel vidí také celý seznam všech přáníček, ale v anonymní podobě (bez ikonek těch co si přání přejí). Seznam mohou využívat jako inspiraci k dárkům pro své blízké na základě toho, že v seznamu jsou věci, které si skutečně lidé přejí.

Přihlášení uživatelé mají dále možnost poslat někomu tzv. dočasný odkaz, který má omezenou platnost (1 den) a po jeho zadání do adresní řádky, přihlásí kohokoliv na hodinu. Po přihlášení tímto odkazem se zobrazí seznam přání jenom toho, kdo mu odkaz poslal. U jeho přáníček má možnost označovat přáníčka tlačítkem "koupím" jako klasicky přihlášený uživatel.

Hlavní výhoda služby můjDÁREČEK je v tom, že nenásilnou formou mohou lidé informovat své blízké o tom, co by si doopravdy přáli a na druhou stranu, zase umožní uživatelům pořizovat svým blízkým jenom to, co si doopravdy přejí oni.
Další výhoda je v tom, že služba může hodně lidem sloužit jako inspirace k s vymýšlením dárků jenom prohlídnutím anonymního seznamu přání.

Více na http://www.mujdarecek.cz